Головна  →  Новини  →  28 вересня 2021

Комплексна перевірка цивільної безпеки у Солом’янському районі

Комплексна перевірка цивільної безпеки у Солом’янському районі

У стінах Солом’янської райдержадміністрації відбулось чергове засідання Комісії Головного управління ДСНС у м. Києві з питань діяльності аварійно-рятувальних служб у Солом’янському районі міста Києва.

Засідання відбулось під головуванням першого заступника голови Олександра Смика за участі представників ГУ ДСНС України у м. Києві, членів комісії  з питань ТЕБ та НС Солом'янської РДА, представників спеціалізованих служб району та аварійних служб, а також керівників служб ЦЗ Солом’янського району.

З метою практичної перевірки взаємодії відповідальних осіб здійснено відпрацювання умовної навчальної ситуації. Так, при перевірці роботи районної ТЕБ і НС відпрацьовувалася ситуація із вибухом у житловому будинку та його наслідками. Кожен із представників профільних структур доповів про готовність до оперативного реагування.

У підсумку члени комісії надали рекомендації відносно доопрацювання певних недоліків. Відповідно, перший заступник голови Комісії з питань ТЕБ та НС Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації – Олександр Смик визначив завдання щодо усунення виявлених зауважень.

Планова перевірка триває.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена