Головна  →  Новини  →  14 жовтня 2021

У Солом’янському районі відсвяткували День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

У Солом’янському районі відсвяткували День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Сьогодні українці відзначають одразу три величні свята: День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці! З такої визначної нагоди у парку «Відрадний» Солом’янського району відбулись тематичні святкові заходи з виступами зіркових гостей та творчих колективів, експозицією військової та службової техніки ДСНС України, Національної поліції, Національної Гвардії України.

Кожен охочий мав можливість почастувати справжньою солдатською кашею, ознайомитись з військовою зброєю та приміряти амуніцію, отримати навички тактичної медицини та взяти участь у різноманітних майстер-класах. Також на території парку працювали фуд-корт, спортивні локації та ярмарок ветеранського бізнесу.

Захід відбувся спільно з ГО «Спілка учасників бойових дій АТО та ООС Солом’янського району м. Києва» та ГО «Об’єднання резервістів, ветеранів та інвалідів війни «Територіальна оборона столиці».

Вкотре з глибокою шаною та щирою вдячністю вітаємо наших захисників і захисниць, а також усіх українців зі святами! Нехай на тернистому шляху до перемоги Богородиця благословляє миром та єдністю нашу націю, оберігає кожного з вас і дарує світле небо над Україною! 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена