Головна  →  Новини  →  1 вересня 2014

1 вересня з нагоди Дня знань у навчальних закладах Солом’янського району відбулись святкові урочистості

1 вересня з нагоди Дня знань у навчальних закладах Солом’янського району відбулись святкові урочистості

1 вересня з нагоди Дня знань у навчальних закладах Солом’янського району відбулись святкові урочистості. Сотні учнів цього дня з квітами прийшли до рідної  школи, аби привітати вчителів та один одного зі cвятом Першого дзвоника.

На святкування до району завітав голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко. Він відвідав школу №69, яку свого часу сам закінчував.  Мер столиці підкреслив, що сьогодні, як ніколи, важливе мирне небо над головою. І зазначив, що від того, наскільки розумними, освіченими і патріотичним виростуть сучасні діти, залежатиме майбутнє країни.

«Найважливішим кроком для вашої реалізації у майбутньому є гарне навчання й ті знання, які ви будете отримувати у школі. Я бажаю вам наполегливості у навчанні, гарних оцінок, успіху і перемог. І пам’ятайте – кожна мрія стане реальністю, якщо ви цього хочете», – сказав Віталій Кличко.

До привітань долучився й голова Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Шкуро, який побажав учням плідного навчального року та віри у свої сили. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена