Головна  →  Новини  →  5 січня 2022

30 років військовій частині 3030

30 років військовій частині 3030

Сьогодні на території військової частини 3030 пройшли урочисті заходи з нагоди 30-річниці Дня створення військової частини.

Наказом командувача НГУ від 2 січня 1992 року було сформовано 2-й полк НГУ (в/ч 4102), який увійшов до складу 1-ї Київської дивізії. З того часу протягом 30-ти років особовий склад частини невпинно несе службу з захисту конституційних прав та свобод громадян України в багатьох містах України, виконував завдання зі стримування збройної агресії в зоні АТО та ООС, брав участь у допомозі ліквідації техногенних аварій та забезпечував громадський порядок під час заходів державного рівня.

Разом із запрошеними гостями зі словами привітань до заходу приєдналася заступниця голови Солом‘янської РДА Олена Горпинченко.

Відзначали й нагороджували військовослужбовців, які показали найкращі результати службово-бойової діяльності, а також ветеранів військової служби.

Наприкінці урочистостей відбувся святковий концерт від Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена