Головна  →  Новини  →  17 вересня 2014

Відзначення Дня рятівника у Солом’янському районі

Відзначення Дня рятівника у Солом’янському районі

17 вересня з нагоди відзначення Дня рятівника у приміщенні Солом’янського РУ ГУ ДСНС України в м. Києві  відбулись урочистості за участю голови Солом’янської райдержадміністрації Максима Шкуро.

У заході брали участь: полковник служби цивільного захисту заступник начальника Головного управління ДСНС у м. Києві з державного нагляду та контролю Олександр Щербаченко, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської райдержадміністрації Анатолій Ткач, полковник внутрішньої служби у відставці, ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС Володимир Овдій, голова спостережної ради фабрики головних уборів «Горлиця» Олександр Новіков та інші почесні гості.

Керівник району Максим Шкуро у своєму вітальному слові зазначив, що українські рятувальники — це мужні, самовіддані, сильні духом та загартовані бійці, що цілодобово стоять на варті нашої безпеки та спокою. «Ви щодня доводите, що слова «Запобігти, врятувати, допомогти» – не лише гасло, а  й ваша життєва позиція, справа честі та службового обов’язку», - додав Максим Шкуро.

Голова Солом’янської райдержадміністрації разом з іншими почесними гостями за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм особовому складу вручив  дипломи та цінні подарунки.

Бажаємо кожному рятівнику не втрачати того вогню, що палає у ваших серцях, натхнення, незламності духу та залізної сили волі на шляху до покорення вершин та своїх мрій. Нехай вас завжди супроводжує надійна підтримка, тепло і любов близьких!

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена