Головна  →  Новини  →  13 вересня 2023

Інформаційне повідомлення про тарифи Євро-реконструкція

Інформаційне повідомлення про тарифи Євро-реконструкція

Відповідно до Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» інформує про намір встановлення тарифів на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання), на постачання теплової енергії, на послуги з постачання теплової енергії для категорій споживачів: населення, бюджетні установи, інші споживачі та релігійні організації та на послуги з постачання гарячої води для категорії споживачів населення.

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів міських рад належать встановлення в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів на теплову енергію (у тому числі на її виробництво, транспортування та постачання), тарифів на послугу з постачання теплової енергії та на послугу з постачання гарячої води (крім тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, тарифів на комунальні послуги, які встановлюються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг).

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, тарифи є регульованими та встановлюються органами місцевого самоврядування у межах повноважень, визначених законодавством.

Відповідно до постанови КМУ від 01.06.2011 № 869 (зі змінами), уповноважені органи щороку встановлюють тарифи на теплову енергію, на послуги з постачання теплової енергії та на послуги з постачання гарячої води на період 12 місяців.

З усією повною інформацією щодо розрахункових тарифів можна ознайомитись на офіційному сайті підприємства за посиланням: https://tec4.kiev.ua/.
Зауваження та пропозиції по суті питань від фізичних та юридичних осіб подаються впродовж 7 календарних днів, у письмовому вигляді за адресою: 02094, м.Київ, вул. Гната Хоткевича, 20, у електронному вигляді на адресу електронної пошти: [email protected] (із зазначенням в темі листа «Зауваження і пропозиції до тарифів»).
Місцезнаходження органу, уповноваженого встановлювати тарифи: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

United24

Корупція має бути помічена