Головна  →  Новини  →  15 вересня 2023

«ЗСУ під покровом: мистецтво маскування в дії»

«ЗСУ під покровом: мистецтво маскування в дії»

25 серпня 2023 року на Майдані Незалежності пройшла акції «ЗСУ під покровом: мистецтво маскування в дії»: з нагоди відзначення 32-ї річниці Незалежності України.

Організатор акції: Волонтерський штаб Миколаївської області, громадська організація «МООЛМС «МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ» за підтримки Офісу Президента України, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, Київської міської державної адміністрації, Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головного управління Національної поліції у м. Києві та інших.
Під час акції було презентовано найбільшу суцільну маскувальну сітку для Збройних сил України розміром приблизно 2 294 кв м. Цим самим було встановлено новий рекорд України, який був офіційно зареєстрований Національним Реєстром Рекордів України.

Найбільшу сітку України було розгорнуто вздовж вулиці Хрещатик у місті Київ, в якості експонату та залишено 50 м пустої основи для проведення спільної акції – під час якої кожен бажаючий українець, гість столиці, іноземці, делегації міг долучитися до виготовлення сітки та встановлення рекорду.
Основну частину сітки виготовили 520 волонтерів 15 структурних підрозділів ГО «МООЛМС «МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ», що в Миколаївській області.

У день проведення акції у м. Київ, до плетіння сітки долучилися 695 осіб з кожної області України. Найбільше учасників було з м. Києва, Київської, Миколаївської, Полтавської, Вінницької, Житомирської та Запорізької областей. Серед учасників були представники й 17 держав світу, серед яких громадяни США, Франції, Португалії, Колумбії, Аргентини, Польщі, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Китаю та ін.
У подальшому вся сітка буде розрізана та передана підрозділам ЗСУ відповідно до запитів.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

United24

Корупція має бути помічена