Головна  →  Новини  →  28 жовтня 2013

П’ятикласник захистив клумбу та отримав планшет

П’ятикласник захистив клумбу та отримав планшет

Учень 5-а класу школи № 149 Влад Шевченко звернувся до голови Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації Максима Луцького, щоб той не дозволив його сусідам знищити  клумбу. Тепер клумба під його будинком рясніє квітами, а хлопчик за піклування про район отримав приємне заохочення від очільника району – омріяний планшет.

Зустріч Максима Луцького з Владом Шевченко відбулася випадково – під час святкування Дня Солом’янки. Вони стояли поруч у черзі за млинцями й розговорилися. Хлопчик не розгубився, розповів голові району про свою проблему. Проблема полягала в тому, що сусіди Влада планували знести клумбу, а замість неї побудувати прибудову до квартири. Хлопчик поділився, що дуже любить квіти та різні рослини, тому не хоче, щоб замість них у дворі стояла громіздка будівля. Тому й попросив допомоги голови району.

Максим Луцький був зворушений проханням п’ятикласника й погодився допомогти. Після ділової частини розмови Максим Георгійович запитав, чи є щось, чого б Влад хотів особисто для себе. Хлопчик відповів, що мріє про планшет. Щоб заохотити юного любителя рослин, голова району пообіцяв не лише розібратись з клумбою, а й привезти планшет.

Максим Луцький виконав свою обіцянку.  Зранку, 26 жовтня, він завітав  до оселі хлопчика і познайомився з його родиною. Влад живе з мамою, бабусею та прабабусею, якій скоро виповниться сто років. Приїхав очільник району не з порожніми руками: до квартири він зайшов з тортом та планшетом для п’ятикласника. Після вдячних слів та чаювання на хлопчика чекав сюрприз: Максим Луцький не лише відвоював клумбу, а й висадив на ній осінні квіти та пофарбував вхід до під’їзду.

Розчулений хлопець міг лише подякувати. Коментуючи цей випадок, Максим Луцький був небагатослівним:

«Я вважаю, що дітей, котрі мають захоплення і розуміють, чого вони хочуть у цьому житті, треба підтримувати та заохочувати, незважаючи ні на що. Таких дітей не так багато. Ми – дорослі – повинні зберегти їхній вогонь, адже вони – наше майбутнє», - сказав голова району.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена