Головна  →  Новини  →  5 грудня 2014

4 грудня в бібліотеці імені О.Пироговського відбулося чергове заняття з основ хімії в рамках освітнього проекту для школярів 11-12 років Smart Start

4 грудня в бібліотеці імені О.Пироговського відбулося чергове заняття з основ хімії в рамках освітнього проекту для школярів 11-12 років Smart Start

4 грудня в бібліотеці імені О.Пироговського відбулося чергове заняття з основ хімії в рамках освітнього проекту для школярів 11-12 років Smart Start. Ініціатор проекту – ГО «Самопоміч», партнер – «Весела наука».

Його тема – «Матеріальні докази». Під час першої частини заняття школярі отримали інформацію про тканини - натуральні, синтетичні, про те, з якої сировини їх виробляють та як перевірити якість тканин; про вогнетривкі покриття тканин та де їх використовують.

Друга частина заняття була присвячена виведенню плям. Виявляється, будь-які плями можна вивести і діти в цьому переконалися на особистому досвіді. Вони самостійно виводили плями: фруктові, їржі, йодні. Всі дії супроводжувалися поясненнями хімічних реакцій.

Заняття дуже сподобалось школярам, вони ставили багато запитань. Такі заняття цікаві для них та корисні.

Шкода, що це було останнє заняття з хіміїї. Але... все тільки починається. Наступного четверга о 15.00 бібліотека імені О.Пироговського чекає всіх, кого цікавить біологія.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена