Головна  →  Новини  →  13 грудня 2014

Проведені заходи в бібліотеці імені М.Реріха до Міжнародного дня інвалідів

Проведені заходи в бібліотеці імені М.Реріха до Міжнародного дня інвалідів

3 грудня громадскість широко відзначала Міжнародний день інвалідів. Проводилось багато заходів з метою підтримки людей з обмеженими можливостями. Цьогорічні соціальні ініціативи по відзначенню Дня інвалідів були спрямовані на те, щоб донести до суспільства думку про справжнє рівноправ'я всіх людей, незважаючи на їхні фізичні чи інші обмеження.

Знаємо, що люди з особливими потребами дуже тонко, чутливо сприймають світ і все, що в ньому діється. Так як вчителі, професори, книжки вчать нас різних знань, так особливі люди навчають нас любові, бути щирими, добрими, гуманними.

7 грудня навздогін Міжнародному дню інвалідів в бібліотеці відбулась творча зустріч з поетесою Лілією Завойською, людиною складної життєвої долі, та високої культури, високого творчого лету.
З перших хвилин зустрічі, з перших поетичних рядків пані Лілія захопила всіх присутніх оптимізмом, життєрадісністю й життєлюбством, вірою в добро й в людей. Ні про які обмежені можливості чи особливі потреби не йшлося. Навпаки, лейтмотивом поетичної творчості Лілії Завойської, яка панує в її уже 6-ти виданих книжках є добро, любов, гуманність, милосердя.

А ще, як казав класик, "поетом можеш ти не бути, та громадянином - зобов'язаний". Пані Лілі болить те, що відбувається в нашій державі, вона велика патріотка, та вона людина культури, і в її соціальній поезії знаходить відображення все те, що нами зараз відбувається. І ця поезія має також великий читацький попит.

І, насамкінець, - хочеться щоби щодня в серці кожного з нас було відчуття необхідності проявляти турботу й гуманне ставлення до людей, які найбільш незахищені в нашому суспільстві. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена