Головна  →  Новини  →  13 грудня 2014

У приміщенні Солом’янської РДА відбулась ХХII Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання серцево-судинної хірургії»

У приміщенні Солом’янської РДА відбулась ХХII Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання серцево-судинної хірургії»

12 грудня 2014 року у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулась ХХII Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю на тему: «Актуальні питання серцево-судинної хірургії»  за участю  голови Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації Максима Шкуро, заступника голови райдержадміністрації Володимира Бялковського.

У конференції брали участь: Перший заступник Міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинець, радник Президії НАН України та перший віце-президент НАМН України Юрій Кундієв,  головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» Костянтин Руденко, представники 24 кардіохірургічних центрів, співробітники Солом’янської райдержадміністрації.

Очільник району Максим Шкуро виступив з привітальним словом, звернув увагу на економічні питання, подякував за плідну співпрацю між Солом'янською районною в місті Києві державною адміністрацією та Державною установою «Національний Інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної академії медичних наук України»" відповідно до Програми „Серце району" і побажав присутнім успіхів та натхнення у такій потрібній та нелегкій справі.

На конференції розглядались питання про ішемічну хворобу серця; хірургію патології аорти, вроджених вад серця, патології міокарда та шляхи зниження рівня захворюваності на серцево-судинні хвороби.

Під час заходу відбулось  нагородження Медаллю ім. Миколи Амосова: Михайла Зіньковського – завідувача  відділу хірургічного лікування вродженої та набутої патології серця Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, доктора медичних наук; Віталія Максименка - доктора медичних наук, заступника директора з наукової роботи Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова; Олександра Никоненка – керівника Запорізького кардіохірургічного центру; Іллю Ємця - дитячого кардіохірурга, директора науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, доктора медичних наук.

У рамках проведення конференції присутні мали змогу переглянути документальний фільм про життєвий шлях Геннадія Книшова — академіка, директора ДУ «Національний  інститут серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова НАМН України, президента Асоціації серцево-судинних хірургів України, якому 6 серпня 2014 року виповнилось 80 років. Геннадій Книшов виконав понад 5000 операцій на серці.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена