Головна  →  Новини  →  18 грудня 2014

В бібліотеці імені В.Кудряшова для учнів 8-9-х класів ЗСШ №60 відбувся урок патріотизму і національної гідності від Леоніда Костянтиновича Каденюка

В бібліотеці імені В.Кудряшова для учнів 8-9-х класів ЗСШ №60 відбувся урок патріотизму і національної гідності від Леоніда Костянтиновича Каденюка

Наша Земля з космосу така тендітна і вразлива,

що берегти її – святий обов’язок кожного.

Леонід Каденюк

 

16 грудня в бібліотеці імені В.Кудряшова для учнів 8-9-х класів ЗСШ №60 відбувся урок патріотизму і національної гідності від першого і єдиного космонавта незалежної України, Героя України, непересічної зірки і водночас дуже земної, простої людини, справжнього патріота і Українця Леоніда Костянтиновича Каденюка.

Діти з великою цікавістю намагалися поринути у той, напевне, глибший за космічний, світ людської душі астронавта, котрий побував за межами Землі і бачив її як зірку серед інших зірок у холодних просторах Всесвіту. Що було важливим для астронавтів в безкраїх згортках чорної космічної ночі? Що складає поняття «земне тяжіння»?

Леонід Костянтинович поділився з учнями власними відчуттями, переживаннями і спогадами про той незабутній політ. Там, в безмежних просторах Всесвіту,  разом з космонавтом була його рідна Україна: пісні у виконанні Дмитра Гнатюка «Два кольори», «Черемшина», Софії Ротару «Мій рідний край», Назарія Яремчука; материнський вишитий рушник і «Кобзар» Тараса Шевченка.

Всі члени екіпажу «Колумбії» отримали від нашого космонавта українські вишиті сорочки, в яких зробили пам’ятні світлини. Україна  підкорила не лише космос, а й американські серця космонавтів.

На цій високій ноті бібліотека завершила рік роботи клубу успішних людей «Зустріч».

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена