Головна  →  Новини  →  18 грудня 2014

У столиці нагородили кращих спортсменів серед держслужбовців

У столиці нагородили кращих спортсменів серед держслужбовців

16 грудня в колонній залі Київради нагородили переможців V-ої Спартакіади «Праця і спорт ведуть до висот». Активну участь у спортивних змаганнях взяли державні службовці Солом’янської райдержадміністрації та здобули призові місця.

Перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов вітаючи переможців, зазначив: «Спорт і здоровий спосіб життя залишається одним із пріоритетів міської влади. Зокрема, на часі залишається облаштування спортивних майданчиків, велотранспортної мережі, відновлення футбольних полів навчальних закладів і багато інших».

Команда Солом’янського району виборола перше загальнокомандне місце з плавання (у складі начальника Відділу (Центру) надання адміністративних послуг Ілони Вінагіної, головного спеціаліста організаційного відділу Олександри Пащенко, головного спеціаліста сектору охорони праці Юрія Шевченка, головного спеціаліста відділу з питань кадрової роботи та державної служби Дмитра Абрамова). Начальник відділу (Центру) надання адміністративних послуг Ілона Вінагіна посіла друге місце в особистому заліку з плавання серед жінок.

Друге місце в командному заліку з шашок здобули головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян Людмила Крижанівська та провідний спеціаліст управління з питань надзвичайних ситуацій Олег Крижанівський. Окрім того, Людмила Крижанівська здобула бронзу в особистому заліку з шашок серед жінок.

Оперативний черговий служби оперативного реагування на звернення громадян «05» Ігор Биковський виборов друге місце в особистому заліку з шахів серед чоловіків.

За результатами змагань з кульової стрільби (серед жінок) друге місце в особистому заліку посіла завідувач сектору з питань охорони праці Оксана Римар-Щербина.

Голову профспілкового комітету, заступника керівника апарату Валентина Матюхіна нагородили листом-подякою Київського міського голови за вагомий внесок у розвиток фізкультури і спорту, пропаганду здорового способу життя та організацію Спартакіади.

Спартакіада проходила з січня по жовтень 2014 року. Учасниками змагань стали 598 працівників із 31 організації серед Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської ради, Київської міської та районних державних адміністрацій. Державні службовці змагалися з восьми видів спорту: шахів, шашок, настільного тенісу, плавання, легкої атлетики, кульової стрільби, футзалу, волейболу. Змагання започатковано у 2005 році.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена