Головна  →  Новини  →  17 січня 2015

У райдержадміністрації обговорили стан роботи із сім’ями, члени яких є учасниками АТО та переселенцями зі Сходу

Питання соціального забезпечення, надання психологічної допомоги для учасників АТО та переселенців зі сходу й Криму, їх житлові проблеми стали предметом обговорення під час чергового засідання Міжвідомчої координаційної комісії, яке відбулося у Солом’янській районній в місті Києві державної адміністрації.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Бялковський наголосив на необхідності максимальної уваги до проблем військовослужбовців та родин, які прибувають зі Сходу.

Нині понад 6 557 людей переїхало на проживання до Солом’янського району міста Києва. Понад 3,5 тисячам родин призначена допомога для сплати комунальних послуг і квартирної плати. ООН надає допомогу окремим категоріям громадян, які потребують особливої уваги. Це багатодітні сім’ї, одинокі людини, родини, які виховують дітей-інвалідів та інші. 108 мешканців району подали заяву на надання допомоги від ООН.  Окрім того, громадяни можуть звертатися до створеного Міністерством соціальної політики України окремого фонду, до якого вже звернулося шестеро осіб. 10 солом’янців поранено в зоні військових дій, їм надається відповідна допомога, в тому числі за рахунок благодійників і волонтерів.

Актуальним залишається вирішення житлових проблем. Розпорядженням Солом’янської  райдержадміністрації створено робочу групу, яка буде займатися пошуком відповідних приміщень для проживання переселених людей.

Директор Центру сім’ї Солом’янського району Тетяна Мдзелурі презентувала присутнім психологічні рекомендації для людей, які повернулися із зони АТО та їхніх родин. Незабаром вони будуть розповсюджені серед  закладів району та розміщені на офіційному веб-сайті Солом’янської райдержадміністрації. З питань надання безкоштовної консультативно-психологічної допомоги слід звертатися до «Центру Сім’ї» Солом’янського району м. Києва за адресою просп. Повітрофлотський, 40-А та  за тел.: (044) 520-11-96.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

United24

Корупція має бути помічена