Головна  →  Новини  →  17 січня 2015

Органи влади та громадські організації консолідують зусилля у сфері протидії торгівлі людьми

Органи влади та громадські організації консолідують зусилля у сфері протидії торгівлі людьми

16 січня у приміщенні Солом’янської  районної в місті Києві державної  адміністрації відбулося засідання за «круглим столом» на тему: «Консолідація державних та громадських зусиль у протидії торгівлі людьми».

Під час заходу учасники обговорили механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми у Солом’янському районі м. Києва та шляхи підвищення громадської свідомості щодо запобігання виникненню таких ситуацій.

Заступник очільника району Володимир Бялковський акцентував увагу на важливості профілактики явищ протидії торгівлі людьми, активізації роботи з учнівською та студентською молоддю. Адже вони в майбутньому можуть стати однією з потенційних груп ризику. Тому важливою є інформаційно-просвітницька робота саме з цією цільовою аудиторією. 

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів адміністрації, відповідальні особи за цей напрям роботи, співробітники  сектору боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та інспектор відділу дільничних інспекторів Солом’янського РУ ГУ МВС України  в м. Києві.

Голова правління громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство» Наталія Грищенко презентувала проект «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні», що реалізується у місті Києві з листопада 2014 року. Керівник проекту відзначила, що Солом’янський район є одним з лідерів за результатами організації цього напряму роботи, а відповідальні працівники активно долучаються до заходів. Окрім того, співробітниками району було виявлено та доведено до логічного завершення справи встановлення статусу потерпілим від торгівлі людьми двом особам і надано відповідну допомогу.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена