Головна  →  Новини  →  10 лютого 2015

У бібліотеці імені М.Реріха відбувся виступ Національної заслуженої капели бандуристів України

У бібліотеці імені М.Реріха відбувся виступ Національної заслуженої капели бандуристів України

Бібліотека імені М. Реріха, як державний заклад культури зробила свій унікальний внесок у Всеукраїнську культурно-мистецьку акцію “Єдина і неподільна Україна”, яка впродовж  перших двох місяців року відбувається в Україні. У стінах бібліотеки відбувся особливий захід - концерт солістів вокальної групи Національної заслуженої капели бандуристів України  імені Г. Майбороди.

Національна заслужена капела бандуристів ім. Г. Майбороди — світовий рівень і визнання, унікальний колектив, який немає аналогів у світовій музичній культурі, безцінний культурний діамант нашого народу.

Свій родовід капела веде від 1918 року, коли нащадок запорозьких козаків Василь Ємець створив у Києві «Кобзарський хор» із семи виконавців. І саме сім виконавців, вокальну групу легендарної капели, яка має свою жанрову особливість, - усі артисти співають і одночасно грають на бандурах, мала честь приймати в себе 5 лютого бібліотека ім. Реріха. Їх виступ у стінах бібліотеки глядачам запам'ятається на все життя, - бо це просто фантастично, коли ось тут, поруч, два метри, і - потужне звучання семи голосів, ніжні переливи бандури, неймовірна гармонія та харизма виконавців, і пісня, яка відлунює в найглибших закапелках душі...

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена