Головна  →  Новини  →  23 лютого 2015

Максим Шкуро: «Енергозбереження – одне з ключових завдань для закладів освіти та охорони здоров’я»

Максим Шкуро: «Енергозбереження – одне з ключових завдань для закладів освіти та  охорони здоров’я»

На цьому наголосив голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Шкуро під час презентації роботи автоматизованої системи контролю споживання енергоносіїв (АСЕМ) у навчальних закладах району, яка днями відбулася в приміщення адміністрації. За словами керівника району, максимальне впровадження енергозберігаючих технологій дасть змогу скоротити оплату за послуги, що дуже важливо в умовах обмежених ресурсів. Адже в минулому році витрати на оплату спожитих закладами освіти паливно-енергетичних ресурсів склали майже 15 % від витрат на забезпечення функціонування освітянської сфери в цілому, це понад 60 млн. грн.

У семи закладах освіти встановили системи моніторингу в 2014 році. Тепер така система працює в ДНЗ № 712, ДНЗ № 490, ДНЗ № 360, ДНЗ № 476, ДНЗ № 51 та ліцеї «Престиж». Цьогоріч заплановано встановити систему моніторингу ще на 62 об’єктах.

Про роботу системи АСЕМ розповів Керівник Центру моніторингу та диспетчеризації КП «Група впровадження проектів енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва» КМДА Андрій Лісовик.

АСЕМ забезпечує автоматизований облік енергоресурсів на основі даних, отриманих безпосередньо від вузлів обліку тепла, електричної енергії, холодної води, а також збір інформації про аварійні сигнали та температуру повітря всередині приміщень. За рахунок забезпечення належного контролю за станом електро- та водоспоживання, усунення витоків та забезпечення раціонального енерговикористання економія буде становити близько 5%.

Участь у презентації взяли радник голови Володимир Половинко, начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської райдержамінстрації Ігор Андріянов, заступник начальника управління житлово-комунального господарства Олена Брейда, завідувач сектору з питань енергозбереження управління житлово-комунального господарства адміністрації Сергій Мельник, начальник управління освіти Олена Заплотінська, директор КП «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Радик, керівники комунальних підприємств району.

Додаток: prezent_acem.pdf

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена