Головна  →  Новини  →  12 березня 2015

Керівник району Максим Шкуро взяв участь у засіданні Ради директорів промислових і науково-дослідних підприємств Солом’янського району

Керівник району Максим Шкуро взяв участь у засіданні Ради директорів промислових і науково-дослідних підприємств Солом’янського району

11 березня відбулося засідання Ради директорів промислових та науково-дослідних підприємств Солом’янського району. У обговоренні розвитку промисловості району та питань енергоефективності взяли участь народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова Солом’янської райдержамінстрації Максим Шкуро.

«Ми запросили до участі не лише керівників промислових підприємств, але й представників освітянської сфери та комунальних підприємств, адже в умовах економії, питання енергозбереження для усіх бюджетних організацій є завданням номер один. Тому використання сучасних технологій є надзвичайно важливим для зниження собівартості оплати за енергоресурси, і ці кошти можна спрямувати на вирішення важливих проблем, — зауважив керівник району Максим Шкуро.

Ключовими питаннями порядку денного стали підсумки роботи промислового комплексу Солом’янського району в 2014 році, енергоефективність і термомодернізація будівель,  сертифікація підприємства і просування товарів на ринки ЄС та інших країн тощо. Про результати роботи в минулому році поінформував голова Ради директорів промислових та науково-дослідних підприємств Солом’янського району м. Києва, голова правління ВАТ «Меридіан» В’ячеслав Проценко.

Про підвищення енергоефективності підприємств, установ та організацій Солом’янського району поінформував директор ДП «Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій»Геннадій Фаренюк.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена