Головна  →  Новини  →  6 квітня 2015

Голова району Максим Шкуро разом із солом’янцями облшатовували парк «Орлятко»

Голова району Максим Шкуро разом із солом’янцями облшатовували парк «Орлятко»

4 квітня в парку «Орлятко» відбулася велика весняна толока. До прибирання території та висадки дерев долучилися сотні солом᾿янців. У мікрорайоні розташовується вісім шкіл, тому активними учасниками стали школярі й освітяни. Підтримали працівників адміністрації, комунальників, військовослужбовців небайдужі солом᾿янці. Особливу атмосферу під час толоки створив музичний супровід від оркестру МВС України.

«Головне, щоб люди розуміли: толоки – це не одноразові акції, а  порядок і чистоту потрібно підтримувати впродовж року», ‒ зауважив голова адміністрації Максим Шкуро. Він подякував усім, хто відгукнувся на запрошення прибирати після зими парки району.

Разом з жителями до благоустрою території долучилися народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова району Максим Шкуро, депутати міської ради Олександр БригінецьМикола НегричМаксим КонобасВ᾿ячеслав НепопРуслан Кисіль.

Дев'ятикласниці школи № 161 школи  вперше садили берези.  За словами  школярки Анастасії Явнюк, яка живе поруч з парком, вона є його постійною відвідувачкою. То ж  такі ініціативи потрібні для того, щоб жителям було затишно тут відпочивати.

Окремі фото: Михайло Кузьменко

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена