Головна  →  Новини  →  27 квітня 2015

У Солом’янському районі День довкілля відзначили масштабними толоками

У Солом’янському районі День довкілля відзначили масштабними толоками

У суботу, 25 квітня, у Солом’янському районі відбулися численні суботники в чотирьох парках, біля навчальних, медичних закладів, підприємств, установ, організацій. Понад 12 тисяч солом’янців разом робили район чистішим і зеленішим. За один день висадили 505 дерев і 1495 кущів. Прибирали зелені зони від сміття, вивозили гілля та колоди зрізаних дерев, встановили лави, впорядковували  території парків і скверів. Навели лад на спортивних та дитячих майданчиках, у дворах будинків.  

Солом’янці взяли участь у прибиранні та благоустрої Ландшафтного парку. Підтримав проведення суботника депутат Київської міської ради Микола Негрич. Разом із головою Солом’янської адміністрації Максимом Шкуро висадили дерева в парку.

Працівники Солом’янської адміністрації долучилися до прибирання парку «Супутник». У парку «Відрадний» висаджували кущі, дерева та прибирали територію від сміття. До прибирання приєднався колектив Міністерства екології та природних ресурсів України на чолі з міністром Ігорем Шевченком.  Працівники митниці прибрали захисну смугу на бул. І. Лепсе.

Загалом понад 12 тисяч солом’янців взяли участь у толоках. Понад 3 480 учнів, студентів, педагогічних працівників із  116 закладів освіти, 1460 людей із КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району», понад 1000 працівників з 25 медичних закладів, 1300 працівників із КП УЗН району. Загалом у прибиранні взяли участь представники 178 підприємств, установ, організацій району.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена