Головна  →  Новини  →  29 травня 2015

Віталій Кличко: всі незаконні МАФи на Севастопольській площі будуть прибрані, незважаючи на опір

Віталій Кличко: всі незаконні МАФи на Севастопольській площі будуть прибрані, незважаючи на опір

Мер Києва Віталій Кличко проінспектував, як виконане його доручення щодо наведення ладу з торгівлею на Севастопольській площі.

У понеділок мер доручив очільнику Солом'янського району до п'ятниці упорядкувати стихійну та незаконну торгівлю на Севастопольській площі. На сьогодні на площі немає стихійної торгівлі і прибрали 10 незаконних МАФів, водночас власники трьох кіосків заблокували свої МАФи, не дозволяючи їх демонтувати.

«Люди звертаються до мене і скаржаться, що тут неможливо пройти. Звісно, вам дуже не подобається, що вас хочуть прибрати. Тут жвавий рух, але в цьому місці торгівля заборонена. Я не знаю, яким шляхом вам вдалося поставити тут кіоск. Існують червоні лінії, де заборонено встановлювати будь-які споруди. Тут менше 3 м від дороги, тут проходить магістраль. Тому прибирайте машину і кіоск. Щоб ви тут не влаштовували, МАФ ми все одно приберемо», - сказав Віталій Кличко підприємцям, які чинили опір демонтажу.

Мер наголосив, що Київ буде містом парків і скверів, а не МАФів. «Люди повинні торгувати у спеціально облаштованих місцях, на ринках, а не де кому заманеться», - підкреслив Кличко.

Місцеві мешканці, які зустрічали мера, дякували йому за прибирання Севастопольської площі від незаконних кіосків і торгівців. Мер також доручив облаштувати клумби і впорядкувати територію на місці демонтованих МАФів. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

United24

Корупція має бути помічена