Головна  →  Новини  →  29 травня 2015

Віталій Кличко: всі незаконні МАФи на Севастопольській площі будуть прибрані, незважаючи на опір

Віталій Кличко: всі незаконні МАФи на Севастопольській площі будуть прибрані, незважаючи на опір

Мер Києва Віталій Кличко проінспектував, як виконане його доручення щодо наведення ладу з торгівлею на Севастопольській площі.

У понеділок мер доручив очільнику Солом'янського району до п'ятниці упорядкувати стихійну та незаконну торгівлю на Севастопольській площі. На сьогодні на площі немає стихійної торгівлі і прибрали 10 незаконних МАФів, водночас власники трьох кіосків заблокували свої МАФи, не дозволяючи їх демонтувати.

«Люди звертаються до мене і скаржаться, що тут неможливо пройти. Звісно, вам дуже не подобається, що вас хочуть прибрати. Тут жвавий рух, але в цьому місці торгівля заборонена. Я не знаю, яким шляхом вам вдалося поставити тут кіоск. Існують червоні лінії, де заборонено встановлювати будь-які споруди. Тут менше 3 м від дороги, тут проходить магістраль. Тому прибирайте машину і кіоск. Щоб ви тут не влаштовували, МАФ ми все одно приберемо», - сказав Віталій Кличко підприємцям, які чинили опір демонтажу.

Мер наголосив, що Київ буде містом парків і скверів, а не МАФів. «Люди повинні торгувати у спеціально облаштованих місцях, на ринках, а не де кому заманеться», - підкреслив Кличко.

Місцеві мешканці, які зустрічали мера, дякували йому за прибирання Севастопольської площі від незаконних кіосків і торгівців. Мер також доручив облаштувати клумби і впорядкувати територію на місці демонтованих МАФів. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена