Головна  →  Новини  →  1 червня 2015

У Солом’янському районі відзначили День Києва та День захисту дітей

У Солом’янському районі відзначили День Києва та День захисту дітей

30 травня, До Дня Києва та Дня захисту дітей в парку «Відрадний» влаштували свято для дітей і дорослих.

Привітали киян і гостей зі святами народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро, депутатами Київради Руслан Кисіль і Максим Конобас.

У вуличних майстернях умільці навчали усіх бажаючих  робити вишивку стрічками та ізониттю, квілінг, ліпку, орігамі, фейс-арт та аква-грим. Також своїми секретами поділились майстри з виготовлення українських оберегів та символіки: браслети-обереги, ляльки-мотанки, витинанки та коловрат.

На пейзажній алеї працювали юні художники та створювали паркові краєвиди. Кожен охочий зміг спробувати свої сили у різноманітних спортивних розвагах. Окрасою свята стали виступи юних артистів, дитячих музичних і танцювальних колективів  району.

Цього дня в парку ім. Островського також працювали художні майстерні з виготовлення витинанок та малюнків на тему «Київ - місто моє», петриківського розпису, пейзажного живопису, малюнку на асфальті, а також виготовлення оберегів для воїнів АТО. В рамках заходу всі бажаючі  змогли долучитися до створення колективного малюнку пастеллю, а також спробувати свої сили у вікторині «Як тебе не любити, Києве мій».

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена