Головна  →  Новини  →  22 листопада 2013

Відбулося засідання ради директорів промислових та науково-дослідницьких підприємств Солом’янського району міста Києва

Відбулося засідання ради директорів промислових та науково-дослідницьких підприємств Солом’янського району міста Києва

В четвер відбулося засідання ради директорів промислових та науково-дослідницьких підприємств Солом’янського району міста Києва. На заході науковці та підприємці Солом’янки обговорили роботу промислового та науково-дослідницького комплексів  району  в 2013 році, їх проблеми та стратегічні кроки зі зміцнення цього сектору.

Відкрив засідання голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Луцький.  Він подякував за плідну співпрацю підприємців з владою в цьому році та підтримав їх починання в наступному.

Про роботу комплексів у поточному році на засіданні ради директорів розказав начальник управління економіки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Якимович. 

Він відмітив спадання обсягів виробництва, однак розказав й про позитивні тенденції. Зокрема зросла чисельність зайнятих в промисловості району та рівень їх заробітних плат.

“Підприємствами району освоєно 151 вид інноваційної продукції (2 показник по місту), що в 2 рази перевищує показник 2011 року. Впроваджено 18 технологічних процесів (4 показник по місту), що більше у порівнянні з 2011 роком на 38,5 %”, - розказав Микола Якимович. 

Керівники промислових та науково-дослідних підприємств Солом’янського району внесли свої пропозиції щодо вирішення проблемних питань на рівні міста та району, що заважають розвитку промислової та науково-дослідної діяльності.

З огляду на все сказане, очільник району закінчив обговорення на позитивній ноті.

“Незважаючи на негативну тенденцію цього року щодо зменшення обсягів промислового виробництва я вірю, що у Вас та очолюваних Вами трудових колективів є ще не реалізовані резерви, що дозволять перейти у наступному році до позитивної динаміки нарощування обсягів виробництва та реалізації продукції”, - заявив  Максим Луцький.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена