Головна  →  Новини  →  9 вересня 2015

08 вересня 2015 року проведено четверте засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

08 вересня 2015 року проведено четверте засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

08 вересня 2015 року у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації відбулось засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації за участю представників відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської РДА.

На засіданні громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації були розглянуті питання:

- про затвердження планів роботи та складання протоколів роботи комітетів громадської ради на 2015 рік;

- про схвалення рішень, підготовлених відповідними комітетами щодо питань, розглянутих на минулому засіданні громадської ради, а саме: щодо ремонту асфальтного покриття біля будинків та реформування галузі охорони здоров’я м. Києва і Солом’янського району.

Комітетом з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології громадської ради було озвучено питання щодо організації та участі членів громадської ради у нараді по опалювальному сезону.

Голова громадської ради Петро Шарафетдінов закцентував особливу увагу на участі громадської ради у конференції з питань прав учасників антитерористичної операції, яка відбудеться 10 вересня 2015 року у Центрі дитячої та юнацької творчості.

Про питання щодо впровадження механізму децентралізації в Україні (доручення Адміністрації Президента України від 01.09.2015 №03-01/1860) доповів заступник голови громадської ради Дмитро Оніщенко.

Після засідання громадською радою при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації були напрацьовані відповідні доручення і прийнято рішення щодо проведення наступного засідання громадської ради 06 жовтня 2015 року.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена