Головна  →  Новини  →  21 вересня 2015

У парку «Відрадний» пройшов традиційний щорічний «Солом’янський легкоатлетичний пробіг»

У парку «Відрадний» пройшов традиційний щорічний «Солом’янський легкоатлетичний пробіг»

Рухова активність – як необхідний атрибут здорового способу життя, тому 19 вересня 2015 року у парку «Відрадний» відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за участю Асоціації бігунів України (Самойленко І.С.) було організовано та проведено традиційний щорічний «Солом’янський легкоатлетичний пробіг» присвячений Дню фізичної культури і спорту України. У заході взяли участь близько 300 осіб, серед яких діти, студентська молодь, ветерани спорту та мешканці району. Наймолодшому учаснику змагань виповнилось 13 років, а найстаршому – 76 роки. Учасники змагалися змагались на трьох дистанціях: 1км, 5 км та 10 км.

Найкращими бігунами в абсолютному заліку серед жінок на дистанції 5 км з результатом 19 хв. стала Шевченко Валентина (39 років), а серед чоловіків на 10 км з результатом 36 хв.08с. – Роговой Віктор (49 років).

Також, у програмі пробігу організовано особисто-командну першість серед юнаків та дівчат вищих навчальних закладів Солом’янського району в забігу на 1 км. Найспритнішими учасниками пробігу виявилися курсанти ІІ-ІІІ курсу Національної академії внутрішніх справ під керівництвом викладача кафедри вогневої та спеціальної фізпідготовки ННІ ПФПСКМ, капітана міліції Рябуха А.С. Так, в абсолютному заліку серед дівчат вибороли призові місця курсанти НАВС: Шевченко Вікторія – І місце, Семежон Алла – ІІ місце та ІІІ – Кушнірук Лілія, а серед юнаків: І місце - Рабчун Вадим та ІІІ місце - Буртак Артем, а ІІ місце – Поліщук Віталій –студент НТУУ «КПІ».

Серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації найкращими виявились учні ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж», які під керівництвом викладача з фізичного виховання Гадяка В.С. посіли І призові місця серед дівчат – Мосьодз Ірина, а серед юнаків – Доброновський Максим.

Переможці змагань отримали грамоти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, медалі та кубки.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена