Головна  →  Новини  →  26 листопада 2015

24 листопада 2015 року відбулось чергове засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

24 листопада 2015 року відбулось чергове засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

24 листопада 2015 року у актовій залі приміщення Солом’янської райдержадміністрації відбулось чергове засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

На початку заходу голова громадської ради Петро Шарафетдінов представив нещодавно призначеного керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Олександра Короля та висловив побажання щодо плідної співпраці на благо Солом’янського району і його мешканців.

Крім членів громадської ради, в засіданні взяли участь представники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю і відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Серед основних питань порядку денного розглянуто результати місцевих виборів до Київради 25 жовтня 2015 року в розрізі Солом’янського району міста Києва, участь в заходах до Дня Святого Миколая та Дня місцевого самоврядування в Солом’янському районі міста Києва. Головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій Валерій Целуйко довів присутнім інформацію щодо першочергових дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена