Головна  →  Новини  →  6 грудня 2013

Максим Луцький взяв участь у божественній літургії у храмі преподобного Сергія Радонезького

Максим Луцький взяв участь у божественній літургії у храмі преподобного Сергія Радонезького

6 грудня, у день пам'яті благовірного великого князя Олександра Невського, голова Солом’янського району Максим Луцький разом з головою громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації Дмитром Оніщенко  взяли участь  у Божественній літургії, що відбулась у нижньому храмі  головного соборного храму парафії преподобного Сергія Радонезького. 

Літургію звершив  вікарій Київської єпархії,  єпископ  Васильківський, Блаженнійший Владика Миколай у співслужінні з благочинним Солом’янського району настоятелем цього храму -  протоієреєм Ярославом Шовкеником та духовенством району, міста.

По завершенні Літургії Преосвященніший єпископ Миколай  звернувся до вірян зі словами проповіді, в якій наголосив, що князь Олександр Невський був  не лише великим  воїном, а й захисником православної віри, яку кожен православний християнин повинен зберігати її в своєму серці в чистоті і жити по тих одвічних цінностях, які пропонує усім нам Православ'я. Також Владика Миколай привітав усіх прихожан та особисто голову Солом’янської райдержадміністрації Максима Луцького з Днем Збройних Сил України,  побажав всім  захисникам нашої Вітчизни мужності, відваги і мудрості у своїх діяннях.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена