Головна  →  Новини  →  7 грудня 2013

Максим Луцький зустрівся з акторами театру «Пам’ять»

Максим Луцький зустрівся з акторами театру «Пам’ять»

Будівля Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації знову приймала у себе молодих гостей. Цього разу з очільником Солом’янського району зустрілися школярі-актори театру «Пам’ять» СЗШ № 26.

Запрошення на чай в Солом’янській районній державній адміністрації учні зі школи № 26 отримали після того, як зіграли свою виставу «Ти-киянин» в театрі «Пам’ять». Про школярів, а також про їхні враження від акторського досвіду, навіть написала районна газета «Солом’янка». Очільник району зацікавився маленькими акторами, що так щиро перейнялися ідеєю вивчати історію свого міста, тому й запросив школярів на чай у приміщення Солом’янської державної адміністрації.

Зустріч пройшла у дружній атмосфері. Дев’ятикласники розказали про своє шкільне та позакласне життя, розповіли, як на них вплинули театр «Пам’ять» та акторський досвід.

«Тут - в стінах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації - я регулярно проводжу зустрічі з талановитою молоддю. Головний критерій - активна громадська позиція. Я вже неодноразово заявляв - не спілкуючись з молоддю продуктивний розвиток влади неможливий, тому ми намагаємось тримати руку на пульсі та якомога частіше контактувати з молодим поколінням району», - заявив Максим Луцький.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена