Головна  →  Новини  →  7 грудня 2013

Київська міська клінічна лікарня відсвяткувала своє 50-річчя

Київська міська клінічна лікарня відсвяткувала своє 50-річчя

Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відвідав ювілейний вечір присвячений 50-річчю з Дня заснування Київської міської клінічної лікарні № 6.

На урочистості з нагоди ювілею запросили багато високих гостей, не оминув захід й очільник Солом’янки Максим Луцький. У своїй вітальній промові голова району зауважив важливість медичної справи й вагомий вклад КМКЛ № 6 у захист та піклування про здоров’я жителів Солом’янки й усієї столиці.

«Як казав Антон Павлович Чехов: «Жодна спеціальність не приносить часом стільки моральних переживань, як лікарська». Тому, хочу подякувати вам за вашу витримку та оптимізм. Впевнений, що Київська міська клінічна лікарня №6 врятує ще не одне людське життя. Від усіх солом’янців бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я!», - сказав Максим Луцький.

Київська міська клінічна лікарня №6 «Медмістечко» була створена в 1963 році. Ліжковий фонд лікарні становить більше п’ятиста ліжок. Тут можуть прийняти хворих з різними недугами - починаючи з захворювань серця, закінчуючи травматологією.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена