Головна  →  Новини  →  21 грудня 2015

Максим Шкуро привітав мешканців району з Днем Святого Миколая

Максим Шкуро привітав мешканців району з Днем Святого Миколая

У День Святого Миколая 19 грудня відбулося урочисте запалення яскравих вогнів головної зеленої красуні Солом’янського району в парку «Відрадний» за участі мешканців району.

Висота святкової ялинки −18 метрів. Її прикрашають 300 іграшок у формі куль і бурульок, а також понад 40 яскравих гірлянд довжиною п’ятнадцять метрів кожна .

Команду «старту» першим спалахам ялинкових вогників дали діти разом з головою Солом’янської адміністрації Максимом Шкуро, народним депутатом України Дмитром Андрієвським, настоятелем козацької церкви Покрова Пресвятої Богородиці отцем Романом.

Керівник Солом’янського району Максим Шкуро запросив мешканців району відвідати й інші ялинки, які прикрашають парки «Орлятко» та парк ім. М.Островського впродовж свят.

«Нехай запалення цих ялинок ознаменує нове життя Солом’янського району та міста в прийдешньому році. Аби зміни у кожній родині та районі були на краще. Успіхів, віри та здійснення мрій!», − привітав присутніх зі святом Максим Шкуро.

Гарний настрій створювали художні колективи Національного авіаційного університету та Київського національного університету будівництва і архітектури. Для найменших гостей свята ФОП Кравчук організували майстер-класи з міні-футболу, вивчення пісень англійською мовою про свята та квести.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена