Головна  →  Новини  →  22 грудня 2015

Святковий концерт для вихованців Територіального центру

Святковий концерт для вихованців Територіального центру

18 грудня 2015 року до Дня святого Миколая у Територіальному центрі соціального обслуговування населення за адресою: бульв. Івана Лепсе, 83-а відбувся святковий концерт для вихованців відділення соціально-медичної реабілітації хворих на ДЦП дітей.

Участь у заході взяли заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Олена Горпинченко, начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Тетяна Устинович, священик храму преподобного Сергія Радонезького Солом’янського благочиння отець Костянтин.

«День святого Миколая – це свято для кожного з нас незалежно від віку. Адже саме цього дня ми може попросити святого Миколая виконати наші найзаповітніші мрії», - зауважила Олена Горпинченко, передавши вітання та солодкі подарунки від імені голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максима Шкуро.

Святкову атмосферу створили вихованці територіального центру,  серед яких були лауреати конкурсу для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Барви надій», які підготували низку різноманітних творчих номерів.

Учні дитячої музичної школи №14 імені Д. Кобалевського подарували дітям, батькам і вихователям яскраві музичні композиції.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена