Головна  →  Новини  →  28 грудня 2015

Максим Шкуро: «Закінчуємо ремонтувати ще два дитячих садочки у Солом’янському районі»

Максим Шкуро: «Закінчуємо ремонтувати ще два дитячих садочки у Солом’янському районі»

Понад 300 маленьких мешканців району можуть відвідувати дитячий садочок № 654 на вул. Виборзькій, 51/53, де днями завершили роботи з утеплення фасаду. У приміщенні відремонтували тепловий пункт, покрівлю, утеплили стелю та цоколь, замінили освітлення, встановили нові вікна з клапанами вентиляції й радіатори опалення тощо.

За словами голови Солом’янського району Максима Шкуро, на цьому роботи не завершуються: навесні територію садочка впорядкують, встановлять новий паркан, облаштують дитячі майданчики тощо.

Ще тривають роботи з утеплення дитячого садка № 17 на вул. Ніщинського, 3. Будівельники уже повністю замінили дах, утеплили стелю та підвальні приміщення, замінили вікна на металопластикові, а також систему центрального опалення. Зараз продовжуються роботи з фарбування стін і встановлення системи вентиляції (клімат-контролю), яка зберігає тепло при провітрюванні. Повністю роботи будуть завершені у січні.

«Такі ремонти – це не просто звичайне фарбування стін, а повне оновлення будівлі з використанням сучасних енергозберігаючих технологій та інновацій, що дасть змогу суттєво економити»,− зазначив Максим Шкуро.

Фотогалерея 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена