Головна  →  Новини  →  28 грудня 2015

У Солом’янському районі відбувся турнір з рукопашного бою

У Солом’янському районі відбувся турнір з рукопашного бою

26 грудня 2015 року відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської адміністрації за участю ГО «Асоціація «Тайфун» в спортивному комплексі Київського спортивного ліцею-інтернату відбувся традиційний святковий турнір Солом’янського району з рукопашного бою.

В змаганнях взяли участь понад 190 дітей, підлітків та молоді віком від 6 до 15 років з команд підліткових клубів за місцем проживання «Червоні вітрила», «Старт», «Надія», «Лідер», «Здоров’я» та учасники спортивних громадських організацій Солом’янського району.

Переможців змагань визначали в індивідуальному та командному заліках. За результатами змагань першість у турнірі здобула команда клубу «Червоні вітрила» під керівництвом Олександра Силюка. Друге місце посіла команда спортсменів громадської організації СА «Тайфун», а третє місце поділили між собою команди клубу «Старт» та команда МВДСО «Титан» Солом’янського району.

Кращими спортсменами були відзначенні підлітки, які посіли перші місця у  поєдинках – Сергій Тесленко, Дмитро Криволапенко та Герман Мороз.

Переможців турніру відзначено командними кубками, спортивними дипломами та медалями. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена