Головна  →  Новини  →  22 січня 2016

21 січня відбулася оперативна нарада в Солом’янській адміністрації. Головне питання – попередження загострення епідемситуації на території Солом’янського району м. Києва

21 січня відбулася оперативна нарада в Солом’янській адміністрації. Головне питання – попередження загострення епідемситуації на території Солом’янського  району м. Києва

21 січня відбулася оперативна нарада в Солом’янській адміністрації. Головне питання – попередження загострення епідемситуації на території Солом’янського  району м. Києва.

«Потрібно посилити запобіжні заходи та подовжити обмеження на проведення навчання у закладах освіти, запровадити в усіх організаціях використання співробітниками засобів індивідуального захисту (марлевих пов’язок). Особливо це стосується тих підрозділів адміністрації, а також організацій та підприємств, які щоденно працюють з мешканцями», - наголосив в.о. голови Солом’янської адміністрації  Володимир Бялковський. 

Володимир Бялковський закликав присутніх неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів та рекомендацій, аби попередити загострення епідситуації. Обговоривши ситуацію із захворюваністю, присутні визначили порядок заходів з метою запобігання розповсюдження грипу в районі. Серед першочергових завдань – проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, використання засобів індивідуального захисту (застосування медичних марлевих масок), залучення додатково лікарів - інтернів для надання своєчасного медичної допомоги людям, проведення вологих прибирань в кабінетах та на робочих місцях,  посилення дезінфекційного режиму (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів) в приміщеннях закладів освіти, охорони здоров’я та ін.

Під час наради, в черговий раз наголосили  про необхідність своєчасного звернення мешканців за медичною допомогою у разі появи перших ознак захворювання.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена