Головна  →  Новини  →  19 лютого 2016

Сьогодні в Солом’янському районі міста Києва віддають шану Героям Небесної Сотні

Сьогодні в Солом’янському районі міста Києва віддають шану Героям Небесної Сотні

19 лютого 2016 року у Солом’янському районі міста Києва відбулось покладання квітів до пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні, незламним символам Революції Гідності – борцям за свободу та демократію в Україні, Олександру Плеханову, Андрію Мовчану та Сергію Бондареву.

Указом Президента України Олександру Плеханову, Андрію Мовчану та Сергію Бондареву присвоєно звання Герой України (посмертно) — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності.

Біля пам’ятника «Героям Небесної Сотні», який встановлений на території НТУУ «КПІ»,  хвилиною мовчання було вшановано всіх загиблих за волю і незалежність України під час Революції Гідності.

До заходу долучились голова комітету з питань розвитку промисловості, споживчого ринку, торгівлі, підприємництва та охорони праці громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Галина Кузьмич, члени громадської ради та представники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю.

Нагадаємо, 11 лютого 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав указ «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Щороку 20 лютого в Україні відзначатиметься День Героїв Небесної Сотні.

СЛАВА ГЕРОЯМ!

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена