Головна  →  Новини  →  23 лютого 2016

Після масштабної реконструкції розпочав роботу дитсадок на вул. Ніщинського, 3

Після масштабної реконструкції розпочав роботу дитсадок на вул. Ніщинського, 3

У Солом’янському районі завершили ремонт чергового дитячого садочка. Роботи у приміщенні дитячого садка № 17 на вул. Ніщинського, 3 тривали з кінця жовтня минулого року. В будівлі утеплили фасад, замінили вікна та вхідні двері, утеплили  горище та замінили покрівлю, а також – опалювальну систему та систему вентиляції. Тепер понад 130 маленьких мешканців району можуть проводити час у теплих, яскравих і затишних приміщеннях.

Сьогодні, 23 лютого, привітали колектив закладу, діток і батьків  із початком роботи народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро, колеги-освітяни та мешканці району.

«Поступово  знімаємо фінансове  навантаження з кишені батьків, і намагаємося робити максимум за бюджетні кошти. Протягом року ще зробимо благоустрій території навколо цього дитячого садочка та додаткові  роботи в групах. Подібні ремонти з утеплення плануємо в школі №166 на вул. Єреванській, 20 і ще одному садочку на вул. Героїв Севастополя, 40», – зауважив керівник Солом’янського району Максим Шкуро.

За словами директора навчального закладу Олесі Охрущак, капітальні ремонти у приміщенні за 50 років його існування не проводилися, тому утеплення та модернізація будівлі суттєво змінило ситуацію: «Дитячий садок «одягнув нову шубку», після проведення ремонту в приміщеннях стало набагато тепліше, ніж до цього».

Довідково. З 2011 року дитячий садочок № 17 має статус комбінованого дошкільного навчального закладу із спеціальною групою для розумово відсталих дітей (єдиний у районі з такого профілю) та із спеціальними групами для дітей з порушеннями мовлення. Сьогодні у навчальному закладі працюють 23  педагога, у тому числі практичний психолог, музичний керівник, вчителі-логопеди та вчителі-дефектологи, 26 технічних працівників.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена