Головна  →  Новини  →  15 березня 2016

Сьогодні, 15 березня стартує прийом заявок на участь у конкурсній програмі співфінансування енергоефективності в будинках ОСББ і ЖБК "70/30"

Сьогодні, 15 березня стартує прийом заявок на участь у конкурсній програмі співфінансування енергоефективності в будинках ОСББ і ЖБК "70/30"

Сьогодні, 15 березня стартує прийом заявок для участі у конкурсній програмі співфінансування енергоефективності в будинках ОСББ і ЖБК "70/30".  Цей проект дає можливість термомодернізувати свій будинок, добившись економії та комфорту. 70% вартості заходів оплачує місто, і тільки 30 % - ОСББ або ЖБК.

Інформаційна кампанія щодо реалізації цього проекту стартувала 14 березня із Солом’янського району. Представників ОСББ і ЖБК району ознайомили з умовами участі та особливостями подачі документів.

Відкриваючи семінар, перший заступник голови Солом’янської  РДА Володимир Бялковський наголосив на максимальному використанні енергозберігаючих технологій та необхідність участі в подібних програмах. Про минулорічний досвід, новації програми розповіла начальник управління Департаменту житлово-комунального-господарства КМДА Віра Радченко.

Радник заступника голови КМДА Олексій Тихонов зауважив, що на фінансування програми з міського бюджету цього року виділено в чотири рази більше, ніж у попередньому.

Прийом документів для участі у програмі співфінансування  відбувається у Департаменті житлово-комунальної інфраструктур з 15.03.2016 до 15.04.2016 щовівторка з 9:00 до 13:00 години та щочетверга з 14:00 до 18:00 години за адресою: вул. Велика Житомирська, буд. 15А, каб. 14. Телефон для довідок (044) 279-12-66.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена