Головна  →  Новини  →  18 грудня 2013

Максим Луцький запросив на чай зірок брейн-рингу з 177 гімназії

Максим Луцький запросив на чай зірок брейн-рингу з 177 гімназії

Голова Солом’янської районної в м.  Києві  державної адміністрації Максим Луцький зустрівся з школярами 9-10-х класів 177-ї гімназії, що кинули виклик одній з найскладніших командних ігор “брейн-ринг”.

Зустріч відбулася сьогодні, 17 грудня, у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. Спочатку учні оглянули районну адміністрацію, а потім поспілкувались з очільником району.

Традиційно, Максим Луцький запрошує на неформальні зустрічі найнеординарніших та найрозумніших молодих людей району, цього разу з головою Солом’янки спілкувались зірки “брейн-рингу” – інтелектуальної командної гри.

Ідея цієї гри належить Володимиру Яковичу Ворошилову, вперше вона була описана ним у книзі «Феномен гри». Перша гра пройшла між дніпропетровським і одеським клубами «Що? Де? Коли?». Саму ж назву гри придумали в Дніпропетровську Борис Бородін, Оксана Балазанова, Марина Білоцерківська та Олександр Рубін в 1987 році, після перших міжнародних ігор «Що? Де? Коли?».

“Мені подобається спілкуватися з молоддю, а подібні зустрічі вже увійшли в мій звичний  розпорядок роботи. Вони молоді, енергійні, завзяті, здається, що вони цікавляться усім на світі. Спостерігаючи та спілкуючись з ними я помічаю, що в них є риси, які нагадують мені мене самого, а є й інші, зовсім відмінні речі. Я багато почерпнув з цих зустрічей, сподіваюсь, й для них вони безслідно не пройшли” – поділився враженням від спілкування з молоддю Максим Луцький.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена