Головна  →  Новини  →  7 квітня 2016

Ганна Старостенко відвідала реабілітаційний центр Солом’янського району

Ганна Старостенко відвідала реабілітаційний центр Солом’янського району

Київська міська влада розглядає можливість відкриття ще п’яти центрів соціально-психологічної реабілітації. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

«Близько 25 тисяч дітей та молоді з функціональними обмеженнями потребують підтримки міської влади, в тому числі через допомогу реабілітаційних центрів. Завдяки підтримці міської влади у місті функціонує п’ять таких закладів, однак наше завдання – відкрити їх у всіх районах столиці. На сьогодні ми вивчаємо потребу та можливості створення таких центрів», – наголосила вона.

При цьому Ганна Старостенко зауважила, що заклади соціально-психологічної реабілітації надають не лише психологічну підтримку, а й педагогічну та соціокультурну.

«Зокрема сьогодні, напередодні Благовіщеня, у реабілітаційному центрі Солом’янського району Києва відбувся майстер-клас для дітей та молоді з особливими потребами з виготовлення великодніх сувенірів – Благовіщенських пташок, ляльок-мотанок та інших виробів. За допомогою досвідчених викладачів діти вчилися правильно тримати писачок, підбирати колір, візерунок та опанують техніку писанкарства», – додала вона.

За словами заступника голови КМДА, такі заходи незабаром мають відбутися у всіх центрах соціально-психологічної реабілітації: «Завдання команди Віталія Кличка – зробити Київ таким містом, в якому кожна людина, не зважаючи на свої особливості, відчуватиме комфорт та турботу. А такі майстер-класи дозволяють також розвивати творчі здібності та спілкуватися з батьками, однолітками та друзями».

Джерело: http://kievcity.gov.ua/

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена