Головна  →  Новини  →  11 квітня 2016

У Солом’янському районі заклали Алею україно-грузинської дружби

У Солом’янському районі заклали Алею україно-грузинської дружби

9 квітня в парку «Відрадному» заклали нову Алею.  21 дерево ліщини висадили голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро разом з Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Міхеїлом Уклебою, представниками Посольства, адміністрації, грузинської діаспори, школярами, мешканцями району.

«Висаджена алея у парку «Відрадний» стане символом дружби між українським і грузинським народами. Спільний захід  9 квітня  – це данина пам’яті людям, які загинули за незалежність, знак взаємної підтримки, співпраці українського та грузинського народів», − зазначив голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро.

Цей захід став символічним. 21 дерево висадили у знак пам’яті про учасників мирного протесту, які загинули під час розгону багатотисячної мирної демонстрації в Тбілісі 9 квітня 1989 року. Цей день став прикладом незламності духу грузинського народу та щорічно відзначається як День відновлення незалежності Грузії.

«Ми відкриваємо Алею україно-грузинської дружби у пам’ять про молодих беззахисних людей, які першими повстали проти тоталітарного режиму.  Історично наші народи дуже близькі та дружні. Однією з спільних рис, що об’єднує – це свободолюбство. Адже тільки вільні люди можуть досягати успіху», – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба. Надзвичайний і Повноважний Посол зачитав імена молодих людей, які загинули в боротьбі за свободу Грузії.

Висаджена Алея поступово поповнюватиметься новими деревами.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена