Головна  →  Новини  →  25 квітня 2016

У Солом’янському районі відзначили пожежників–ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У Солом’янському районі відзначили пожежників–ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У Солом’янському  районному  управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у місті Києві відбулися заходи до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи.

Присутні подякували пожежникам за проявлену мужність та героїзм під час ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції. У заході взяли участь народний депутат України Дмитро Андрієвський,  голова Солом’янської РДА Максим Шкуро начальник ГУ ДСНС України у м. Києві Андрій Ватолін, начальник Солом'янського РУ ДСНС у м. Києві Руслан Дядюша, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та працівники пожежної частини.

Керівник району Максим Шкуро подякував ліквідаторам за мужність і вручив грамоти. «Робота працівників рятувальної служби − це робота, яка межує з подвигом. Хочу подякувати Вам за те, що зробили 30 років тому і рятувальникам, які сьогодні несуть важку службу та часто жертвують своїм життям», − зазначив голова адміністрації Максим Шкуро.

Хвилиною мовчання учасники церемонії вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів.

У Солом’янському районі проживає понад 2 тисячі ліквідаторів, 4 тисячі 973 постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи, з них майже 700 дітей. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена