Головна  →  Новини  →  20 грудня 2013

Обдаровані учні школи № 173 зустрілися з очільником Солом’янського району

Обдаровані учні школи № 173 зустрілися з очільником Солом’янського району

Учні СЗШ №173, які досягли виняткових результатів на олімпіадах та на захисті робіт Малої академії наук, зустрілися з головою Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максимом Луцьким.

Неформальна зустріч голови Солом’янського району з обдарованою молоддю традиційно пройшла в приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.  Спеціально для дітей, очільник району влаштував екскурсію по адміністрації, яка вважається однією з найсучасніших в столиці.

За чаєм та солодощами діти поділилися з головою району своїми планами на майбутнє: до якого вишу вступатимуть та про яку професію мріють. Питання вступу обговорювались дуже довго, Максим Георгійович не лише вислухав дітей, а й дав декілька порад щодо підготовки до вступу та вибору університету.

Зараз зустрічі з неординарними та талановитими дітьми для очільника району стали доброю традицією. Кожного тижня в стінах Солом’янської адміністрації проходить бодай одна така зустріч. Проводяться вони в рамках програми Віктора Януковича «Нові соціальні ініціативи Президента України: “Діти – майбутнє України”.

“Ці діти переймаються своїм майбутнім, вони хочуть чогось в цьому житті досягти. Такі люди, незалежно від їхнього віку, викликають в мене глибоку повагу. Вони цікаві та неординарні, і я переконаний, що наше спілкування принесе користь кожній зі сторін, принаймні, я завжди виношу для себе щось нове з цих зустрічей”, - розказав Максим Луцький.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена