Головна  →  Новини  →  14 червня 2016

Керівник Солом’янського району перевірив якість ремонтних робіт у житлових будинках і закладах освіти

Керівник Солом’янського району перевірив якість ремонтних робіт у житлових будинках і закладах освіти

Керівник Солом’янського району Максим Шкуро разом із народним депутатом Дмитром Андрієвським перевірили якість виконання робіт у декількох житлових будинках і дитячих садках, де ще тривають ремонти.

У спеціалізованій школі-дитячому садку «Сяйво» з поглибленим вивченням іноземних мов на вул. Тупікова, 12 розпочали утеплення фасаду та заміну вікон на металопластикові. Такі ж роботи тривають у дитсадку № 295 на вулиці М.Донця, 17/46.

«Загалом 70 видів ремонтних робіт плануємо зробити у 58 закладах освіти цього року. Наприклад, передбачено заміну вікон у 7 дитсадках, 11 школах, вечірній школі № 20 на вул. Металістів, 11 та у 2 школах-інтернатах. У 6 дошкільних навчальних закладах та 6 школах капітально відремонтують покрівлі. Також у закладах освіти заплановано ремонти електромереж, інженерних мереж, місць загального користування, закупівлю технологічного обладнання, шкільних меблів тощо, − повідомив керівник району Максим Шкуро.

Під час об’їзду було перевірено якість встановлених металопластикових вікон й ремонт сходових клітин у будинках на вулиці Донецькій, 59, бульварі Лепсе, 77 й 79-Б, утеплення будинку по вулиці Мартиросяна, 20 та відновлення покрівлі на вулиці Патріотів, 98.

«Цьогоріч акцент у ремонтах житлових будинків зробили не на косметичних ремонтах, а на енергозбереженні. У 8 будинках зараз встановлюють металопластикові вікна, а загалом такі роботи за літо будуть виконані у 80 будинках району.

У червні різні види ремонтів виконуються на 35 об’єктах. Зокрема, у 5 житлових будинках ведуться роботи з капітального ремонту покрівель, у 13 – ремонти інженерних мереж, у 7 – заміна електрощитових, 1 – утеплення фасаду та асфальтування двору», − зазначив голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро.

У сквері на вул. Антонова, 37-47 розпочався капітальний ремонт. Роботи заплановано завершити у липні. У сквері облаштовують доріжки, встановлять лави та урни для сміття, а також облаштують газон.

За результатами поїздки голова району дав доручення відповідальним комунальним службам і підрядним організаціям найближчим часом усунути виявлені недоліки на об’єктах, де ще тривають роботи.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена