Головна  →  Новини  →  22 грудня 2013

Новорічний калейдоскоп на Солом’янці

Новорічний калейдоскоп на Солом’янці

Голова Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації  Максим Луцький, за підтримки благодійної акції «Крок на зустріч», влаштував чудове Новорічне свято для мешканців району.

Сьогодні в парку «Відрадний» відбулося святкування прийдешнього Нового року.

Справжню казку створив для солом'янців очільник району. Виступ самодіяльних та професійних колективів, розіграш лотереї, фотосесія з ростовими ляльками, конкурси з казковими аніматорами, спортивні змагання, розваги з клоунами і жонглерами та новорічна ярмаркова торгівля cповнили атмосферу святковим настроєм і очікуванням новорічного дива.

Адже за повір’ям саме в Новорічну ніч трапляються всі дива та здійснюються найзаповітніші мрії.

«Дорогі друзі! Зимова пора - це час, коли все навколо сповнюється атмосферою казки: запалюються новорічні вогники, прикрашаються красуні-ялинки, скрізь лунає веселий гомін – колядок, щедрівок, щирих привітань. Хай Новий рік принесе у Вашу оселю затишок, добробут і атмосферу казкового свята. А у Новорічну ніч здійснюються всі ваші заповітні мрії та бажання», - привітав солом’янців Максим Луцький.

Голова району зауважив, що особливо важливо створювати свято для наймолодшим мешканців Солом’янки.

«Діти – це цвіт нації! І якщо вони з малечку будуть виховані в атмосфері уваги, турботи та любові, вони виростуть здоровими і щасливими. Ми всі маємо докласти до цього зусиль. Наприклад, як голова Солом’янки я стараюся наполегливо виконувати програму Віктора Януковича – «Нові соціальні ініціативи Президента України: Діти – майбутнє України», яка всебічно сприяє повноцінному розвитку дітей», - додав Максим Луцький.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена