Головна  →  Новини  →  23 серпня 2016

Максим Шкуро привітав військових з Днем Незалежності України

Максим Шкуро привітав військових з Днем Незалежності України

Напередодні 25-ї річниці Дня Незалежності України у Національному університеті оборони ім. І. Черняховського відбулися урочисті заходи.  Привітали військових з прийдешнім святом перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак, народний депутат Дмитро Андрієвський, голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро.

Керівник району Максим Шкуро вручив офіцерам університету подяки та побажав наснаги і нових звершень. Сьогодні більше 300-т офіцерів університету несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції на сході держави.

«Ваш університет має дуже яскраву та багату історію, а випускники-офіцери виконують надзвичайно важливу роль для безпеки держави.  Українська армія фактично є щитом не тільки для України, а й для всієї Європи. Від українських військових залежить не тільки наше, але й майбутнє Європи», − зазначив Максим Шкуро.

Перший заступник міністра оборони України Іван Руснак привітав офіцерів та зауважив, що на 2016 рік суттєво збільшено набір слухачів в усі навчальні заклади Збройних Сил.

Після завершення офіційної частини, для військовослужбовців підготували святковий концерт. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена