Головна  →  Новини  →  29 вересня 2016

Відбулась урочиста церемонія покладання квітів у Національному заповіднику «Бабин Яр»

Відбулась урочиста церемонія покладання квітів у Національному заповіднику «Бабин Яр»

29 вересня відбулося покладання квітів до монумента жертвам Бабиного Яру. У заході взяли участь Київський міський голова Віталій Кличко, перший заступник Солом’янської РДА Володимир Бялковський, представники КМДА, депутати Київради.

«Зараз ми знаходимося в Національному заповіднику «Бабин Яр». 75 років тому на цьому місці відбулася страшна трагедія – масові розстріли євреїв, українців, ромів. Тільки протягом 29 та 30 вересня 1941 року були розстріляні 34 тисячі євреїв. Сьогодні тут присутні представники КМДА, депутати Київради. Хочу звернутися до всіх вас: наша місія – зробити все, щоб до 80-ї річниці трагедії був створений меморіал жертв цієї трагедії світового масштабу як нагадування про помилки минулого, які в жодному разі не повинні повторитися в майбутньому», – звернувся Віталій Кличко до присутніх.

Сьогодні у київських школах перший урок був присвячений вивченню трагедії Бабиного Яру. Крім того, протягом усього дня в Національному заповіднику «Бабин Яр» будуть проводити екскурсії для школярів.

За матеріалами сайту КМДА

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена