Головна  →  Новини  →  17 листопада 2016

Солом’янці вибороли перемоги на II Міжнародному фестивалі циркового мистецтва в Ізраїлі

Солом’янці вибороли перемоги на II Міжнародному фестивалі циркового мистецтва в Ізраїлі

Майстерність вихованців циркового відділення Київської дитячої музичної школи № 14 ім. Д. Кабалевського вкотре підкорила глядачів і найвибагливіше журі на черговому міжнародному змаганні.

У жовтні учні школи Амелі Білик та Владислава Нараєва на ІІ Міжнародному фестивалі циркового мистецтва в м. Ашдод (Ізраїль) вибороли І та ІІІ місця.

Після фестивалю, організатори конкурсу вражені технікою виконання циркових номерів, запропонували переможцям і їх викладачам провести майстер-клас для всіх учасників фестивалю. Під час майстер-класу українці ще раз продемонстрували неабияку витривалість, силу та грацію.

Вітаємо переможців і педагогів − Юрія Соболєва та Людмилу Носенко, які багато років самовіддано працюють з дітьми, вкладаючи в них всю свою любов і професіоналізм. Результатом є створені яскраві, самобутні номери та оригінальні образи, які з успіхом втілюють у життя їх вихованці.

Ми горді від того, що таланти України, беручи участь у різноманітних конкурсах та фестивалях, доводять всьому світу, що ми – найкращі.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена