Головна  →  Новини  →  14 січня 2014

Готуємось до ювілею!

Готуємось до ювілею!

Як відомо, Президент України Віктор Янукович оголосив 2014 роком Тараса Шевченка на честь 200-літнього ювілею видатного українського поета. Саме з цієї нагоди 14 січня відбулась нарада педагогів-організаторів Солом’янського району об’єднання клубів за місцем проживання «Либідь», у якій взяв участь заступник голови райдержадміністрації Рев’юк А.М.

Багато цікавого про видатну особистість розповіла директор ОПК «Либідь» Максимович Г.М. В її емоційному виступі червоною стрічкою простежувалась ідея того, що знання літературної спадщини Шевченка - це один із стовпів знання усієї української культури, і саме тому важливо прищепити молоді повагу до великого Кобзаря. 

Естафету наради підхопила завідуюча дитячою бібліотекою ім. І. Багрянова у Солом’янському районі Колбасіна В.І.  Кому, як не їй, було, що розповісти присутнім. До речі, деякі факти з біографії та творчого шляху Кобзаря присутні почули вперше. Наприклад, мало хто знав, що Шевченко був не тільки генієм української поезії, а ще й неперевершеним співаком.

Коли у 1847 році Шевченко поїхав до Італії, його визнали там не за малярський хист і не за поетичне мистецтво, а саме як співака і талановитого виконавця українських пісень.

Шевченко – це класика, духовний спадок українського народу, який підростаюче покоління повинно якщо не любити, то хоча б знати. З такими словами неможливо не погодитись. 

Завершували нараду наші шановні педагоги - організатори та керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва, які у своїх виступах підкреслили, що Шевченко – це класика, духовний спадок українського народу, який підростаюче покоління повинно якщо не любити, то хоча б знати. З такими словами неможливо не погодитись. 

Від себе хотілось би додати лише те, що оголошення 2014 роком   Шевченка -  не данина творчості великого митця. Таким чином на державному рівні визнається місце письменника в українській культурі.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена