Головна  →  Новини  →  13 березня 2017

Інспекція будівництва школи на розі вул. Лебедєва-Кумача і вул. Т. Яблонської

Інспекція будівництва школи на розі вул. Лебедєва-Кумача і вул. Т. Яблонської

1 вересня в Солом’янському районі буде відкрита нова школа на 720 учнів. Про це повідомив  Київський міський голова Віталій Кличко під час інспекції будівництва школи на розі вул. Лебедєва-Кумача і вул. Т. Яблонської.

«Ви бачите, як тут шаленими темпами триває будівництво. Ця нова школа буде відкрита 1 вересня. Розрахована вона на 720 дітей. Школа відповідає всім сучасним критеріям, поділена на дві частини з окремими входами – для молодших класів і старших. Також тут будуть створені всі умови для дітей з обмеженими можливостями», – зазначив Віталій Кличко.

Мер зазначив, що освіта – один з пріоритетних напрямків столичної влади. «Цього року ми збільшили видатки на освіту у Києві до понад 10 млрд грн. Ми плануємо побудувати дві нові школи і кілька закладів відреконструювати, розраховуємо ввести в експлуатацію близько 10 нових дитсадків», – підкреслив Віталій Кличко.

Довідково. Будівництво загальноосвітнього навчального закладу на розі вулиць Лебедєва Кумача і Землячки (вул. Т. Яблонської) було розпочато ще  у 2007 році.  У 2008 році будівельні роботи було призупинено на початку будівництва   1-го поверху через відсутність фінансування, а з 2016 року − відновлено. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена