Головна  →  Новини  →  5 квітня 2017

У Київській міській клінічній лікарні №4 провели День здоров’я

У Київській міській клінічній лікарні №4 провели День здоров’я

квітня в Київській міській клінічній лікарні № 4 провели День здоров’я. Захід організовано за сприяння Солом’янської адміністрації та Департаменту охорони здоров’я КМДА.

Мешканці району, отримавши листок пацієнта, відвідали терапевта-кардіолога, хірурга-травматолога, невролога. Також за направленням лікарів мали змогу безоплатно пройти ультразвукове, електрокардіографічне лабораторні дослідження; цифрове рентген-обстеження.

За півдня медичні обстеження пройшли понад 100 бажаючих. За словами головного лікаря Київської міської клінічної лікарні №4 Тетяни Мостепан, це перший подібний захід у лікарні, але зважаючи на доступність і зручність для пацієнтів, планується проводити надалі.

«Заходи такого формату періодично проводимо в закладах охорони здоров’я району. Завдяки цьому мешканці мають змогу оперативно отримати необхідну допомогу та роз’яснення фахівців. 7 квітня проведемо День здоров’я в медичних закладах на вул. Гарматній, 36, вул. Єреванській, 6, вул. Соціалістичній, 12, вул. Солом’янській, 17, просп. Комарова, 3, просп. Лобановського, 2», − зазначив голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена